+48 669-126-315

Sprzątanie po budowach i remontach

Sprzątanie pobudowlane to od tej usługi rozpoczynaliśmy rozwój naszej firmy.  Plac budowy po naszych pracach zamienialiśmy w perfekcyjnie czystą przestrzeń gdzie wystarczyło wnieść meble i się wprowadzić. Nasze rekiny sprzątania wyposażone są w specjalistyczne urządzenia oraz odpowiednie środki czyszczące.  W trakcie sprzątania usuniemy resztki gruzów, farb czy klejów i zapraw budowlanych. 

kontakt
Obsługa imprez i eventów Łódź
8BUNgdJm1bCw8AAAAASUVORK5CYII=

Profezjonalizm

Stale dbamy o  rozwój naszych Pracowników poprzez szkolenia, wynagradzając ich największe sukcesy. Dzięki temu otrzymujemy od nich najwyższą jakość pracy, którą dzielimy się z Klientami. 

Opiekun dla obiektu

Gwarantujemy wsparcie i do każdego klienta przypisujemy indywidualnego opiekuna. Komunikacja z Klientem jest dla nas najważniejsza. Dzięki czemu czas reakcji na decyzję w sytuacjach kryzysowych jest dużo krótszy.

Niezawodność

Pozytywna opinia od Klienta to nasz wyznacznik sukcesu. Dbamy o to, aby poziom sprzątania przewyższał oczekiwania. Nie zamiatamy nic pod dywan!

Indywidualne podejście 

Indywidualne podejście do każdego klienta powoduje, że nieruchomość, o którą dbamy ma swój harmonogram działań uszyty na miarę danego obiektu w taki sposób, aby wydłużyć jego żywotność, a praca w Nim była dla Państwa przyjemnością