+48 669-126-315

Sprzątanie spa i basenów Łódź

Baseny i Spa to miejsce gdzie czystość i dezynfekcja mają szczególne znaczenie. Mówimy tutaj o sprzątaniu plaży basenowej, wypoczywalni czy pomieszczeń towarzyszących. W związku z tym, że użycie maszyn czyszczących jest trudne ze względu na różnorodne powierzchnie, trudność dostępu oraz styczność z wodą basenową należy dobrać odpowiednie środki chemiczne, które poradzą sobie z zanieczyszczeniami występującymi w wilgotnym środowisku o podwyższonej temperaturze zarówno w Spa i na basenie. W miejscach tych jest duża rotacja ludzi dlatego musimy pamiętać o należytej dezynfekcji pomieszczeń przeprowadzonej przez przeszkolonych pracowników, którą należy przeprowadzać regularnie, pamiętając o używaniu odpowiednich preparatów. 

kontakt
Sprzątanie spa i basenów Łódź
8BUNgdJm1bCw8AAAAASUVORK5CYII=

Profezjonalizm

Stale dbamy o  rozwój naszych Pracowników poprzez szkolenia, wynagradzając ich największe sukcesy. Dzięki temu otrzymujemy od nich najwyższą jakość pracy, którą dzielimy się z Klientami. 

Opiekun dla obiektu

Gwarantujemy wsparcie i do każdego klienta przypisujemy indywidualnego opiekuna. Komunikacja z Klientem jest dla nas najważniejsza. Dzięki czemu czas reakcji na decyzję w sytuacjach kryzysowych jest dużo krótszy.

Niezawodność

Pozytywna opinia od Klienta to nasz wyznacznik sukcesu. Dbamy o to, aby poziom sprzątania przewyższał oczekiwania. Nie zamiatamy nic pod dywan!

Indywidualne podejście 

Indywidualne podejście do każdego klienta powoduje, że nieruchomość, o którą dbamy ma swój harmonogram działań uszyty na miarę danego obiektu w taki sposób, aby wydłużyć jego żywotność, a praca w Nim była dla Państwa przyjemnością