+48 669-126-315

Mycie okien Łódź - zakres usług

Usługa mycia okien obejmuje czyszczenie szyb zewnętrznych i wewnętrznych budynku, usuwanie zanieczyszczeń i kurzu z powierzchni szyb oraz ramek okien, a także likwidowanie trudnych do usunięcia plam i zabrudzeń. Zapewniamy także czystość rynien i rur spustowych. W zależności od potrzeb klienta, usługa może być wykonywana jednorazowo lub regularnie, np. co kilka tygodni lub miesięcy. Zajmujemy się również alpinistycznym myciem okien, wykonywanym przy użyciu specjalistycznego sprzętu (podnośników koszowych, lin asekuracyjnych i innych akcesoriów alpinistycznych). Docieramy do trudno dostępnych i niebezpiecznych miejsc w wieżowcach, budynkach o nietypowej architekturze i zabytkach. Usługę wykonują wykwalifikowani alpiniści o odpowiednich uprawnieniach i umiejętnościach. 

Ile kosztuje mycie okien w Łodzi?

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia warunków współpracy. Sporządzimy dla Państwa kosztorys i chętnie odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące mycia okien na wysokości. Gwarantujemy konkurencyjny cennik i najwyższą jakość usług. Świadczymy je w granicach administracyjnych Łodzi. Warto zapoznać się także z innymi usługami oferowanymi przez Shark Nieruchomości, takimi jak sprzątanie biur, hal magazynowych i przemysłowych, mycie okien, pranie wykładzin i obsługa eventów oraz prace porządkowe po budowach i remontach.

kontakt
Mycie okien Łódź

Mycie okien tanio - oferta shark-re.com.pl

Powierz mycie okien profesjonalistom. Zapewnisz sobie w ten sposób odpowiednią czystość, estetykę budynku i nasłonecznienie pomieszczeń. Dzięki usługom Shark Nieruchomości możesz mieć pewność, że prace zostaną przeprowadzone szybko, skutecznie i w korzystnej cenie.

8BUNgdJm1bCw8AAAAASUVORK5CYII=

Profezjonalizm

Stale dbamy o  rozwój naszych Pracowników poprzez szkolenia, wynagradzając ich największe sukcesy. Dzięki temu otrzymujemy od nich najwyższą jakość pracy, którą dzielimy się z Klientami. 

Opiekun dla obiektu

Gwarantujemy wsparcie i do każdego klienta przypisujemy indywidualnego opiekuna. Komunikacja z Klientem jest dla nas najważniejsza. Dzięki czemu czas reakcji na decyzję w sytuacjach kryzysowych jest dużo krótszy.

Niezawodność

Pozytywna opinia od Klienta to nasz wyznacznik sukcesu. Dbamy o to, aby poziom sprzątania przewyższał oczekiwania. Nie zamiatamy nic pod dywan!

Indywidualne podejście 

Indywidualne podejście do każdego klienta powoduje, że nieruchomość, o którą dbamy ma swój harmonogram działań uszyty na miarę danego obiektu w taki sposób, aby wydłużyć jego żywotność, a praca w Nim była dla Państwa przyjemnością