+48 669-126-315

Sprzątanie hoteli Łódź 
- zakres usług

Usługa sprzątania hoteli obejmuje utrzymanie czystości i porządku w pokojach holach, korytarzach, łazienkach, toaletach oraz innych pomieszczeniach. Oferujemy również czynności takie jak prasowanie, pranie pościeli i ręczników, a także dbałość o ogólną estetykę obiektu z pomocą świeżych kwiatów i innych dekoracji. Usługi mogą mieć charakter jednorazowy lub cykliczny. Świadczymy je w granicach administracyjnych Łodzi.

Sprzątanie pokoju hotelowego - cena

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia warunków współpracy. Sporządzimy dla Państwa kosztorys i chętnie odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące sprzątania hoteli. Warto zapoznać się także z innymi usługami oferowanymi przez Shark Nieruchomości, takimi jak sprzątanie biur, hal magazynowych i przemysłowych, mycie okien, pranie wykładzin i obsługa eventów oraz prace porządkowe po budowach i remontach. 

kontakt
Sprzątanie hoteli Łódź
8BUNgdJm1bCw8AAAAASUVORK5CYII=

Profezjonalizm

Stale dbamy o  rozwój naszych Pracowników poprzez szkolenia, wynagradzając ich największe sukcesy. Dzięki temu otrzymujemy od nich najwyższą jakość pracy, którą dzielimy się z Klientami. 

Opiekun dla obiektu

Gwarantujemy wsparcie i do każdego klienta przypisujemy indywidualnego opiekuna. Komunikacja z Klientem jest dla nas najważniejsza. Dzięki czemu czas reakcji na decyzję w sytuacjach kryzysowych jest dużo krótszy.

Niezawodność

Pozytywna opinia od Klienta to nasz wyznacznik sukcesu. Dbamy o to, aby poziom sprzątania przewyższał oczekiwania. Nie zamiatamy nic pod dywan!

Indywidualne podejście 

Indywidualne podejście do każdego klienta powoduje, że nieruchomość, o którą dbamy ma swój harmonogram działań uszyty na miarę danego obiektu w taki sposób, aby wydłużyć jego żywotność, a praca w Nim była dla Państwa przyjemnością