+48 669-126-315

Sprzątanie hal magazynowych i przemysłowych Łódź

Hale magazynowe lub fabryczne są miejscami trudnymi do utrzymania czystości. Ciągła praca rożnego typu maszyn oraz urządzeń generuje duże ilości kurzu, pyłu i brudu. Codzienne sprzątanie takich przestrzeni jest konieczne, nie tylko dlatego żeby panował ład i porządek, ale przede wszystkim żeby panowały odpowiednie warunki pracy. Zlecenia jakie realizujemy zaczynają się od kilku m2, a naszym głównym założeniem jest to, żeby nie przeszkadzać w działaniach produkcyjnych i magazynowych, a mimo to obiekt powinien pozostać czysty. 

kontakt
Sprzątanie hal magazynowych i przemysłowych Łódź
8BUNgdJm1bCw8AAAAASUVORK5CYII=

Profezjonalizm

Stale dbamy o  rozwój naszych Pracowników poprzez szkolenia, wynagradzając ich największe sukcesy. Dzięki temu otrzymujemy od nich najwyższą jakość pracy, którą dzielimy się z Klientami. 

Opiekun dla obiektu

Gwarantujemy wsparcie i do każdego klienta przypisujemy indywidualnego opiekuna. Komunikacja z Klientem jest dla nas najważniejsza. Dzięki czemu czas reakcji na decyzję w sytuacjach kryzysowych jest dużo krótszy.

Niezawodność

Pozytywna opinia od Klienta to nasz wyznacznik sukcesu. Dbamy o to, aby poziom sprzątania przewyższał oczekiwania. Nie zamiatamy nic pod dywan!

Indywidualne podejście 

Indywidualne podejście do każdego klienta powoduje, że nieruchomość, o którą dbamy ma swój harmonogram działań uszyty na miarę danego obiektu w taki sposób, aby wydłużyć jego żywotność, a praca w Nim była dla Państwa przyjemnością