+48 669-126-315

Obsługa imprez i eventów Łódź

Zapewniamy sprzątanie w trakcie imprez masowych. Możemy dostarczyć na teren wydarzenia sprzęt do sprzątania, chemię oraz personel. Dodatkowo możemy udostępnić kontenery na imprezy. Usługę sprzątania możemy zapewnić przed, w trakcie czy po wydarzeniu. Nasze usługi realizujemy wewnątrz obiektów, ale również zajmujemy się imprezami plenerowymi.
W ofercie posiadamy kontenery o pojemnościach:

  • 120 l ,
  • 240l, 
  • 5m3, 
  • 8m3.

Dodatkowo oferujemy wywóz odpadów.

kontakt
Obsługa imprez i eventów Łódź
8BUNgdJm1bCw8AAAAASUVORK5CYII=

Profezjonalizm

Stale dbamy o  rozwój naszych Pracowników poprzez szkolenia, wynagradzając ich największe sukcesy. Dzięki temu otrzymujemy od nich najwyższą jakość pracy, którą dzielimy się z Klientami. 

Opiekun dla obiektu

Gwarantujemy wsparcie i do każdego klienta przypisujemy indywidualnego opiekuna. Komunikacja z Klientem jest dla nas najważniejsza. Dzięki czemu czas reakcji na decyzję w sytuacjach kryzysowych jest dużo krótszy.

Niezawodność

Pozytywna opinia od Klienta to nasz wyznacznik sukcesu. Dbamy o to, aby poziom sprzątania przewyższał oczekiwania. Nie zamiatamy nic pod dywan!

Indywidualne podejście 

Indywidualne podejście do każdego klienta powoduje, że nieruchomość, o którą dbamy ma swój harmonogram działań uszyty na miarę danego obiektu w taki sposób, aby wydłużyć jego żywotność, a praca w Nim była dla Państwa przyjemnością